Sala Wojanowska (na wesela) do 100 osób Jelenia Góra / Dolnośląskie

Opis sali

Sala weselna, mieszcząca się w kompleksie Pałacu Wojanów, to idealne miejsce na organizację wyjątkowego ślubu i wesela dla 60-100 gości. Historyczny charakter tego pięknego obiektu tworzy romantyczną i tajemniczą atmosferę, która z pewnością zostanie na długo w pamięci uczestników wesela. Pałac Wojanów oferuje wyjątkowe doświadczenie zorganizowania przyjęcia w niezwykle pięknym otoczeniu, które sprawi, że ta niezapomniana uroczystość będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.

Sala Wojanowska wyróżnia się swoim wyjątkowym charakterem, dzięki sklepieniom wykonanym z naturalnej cegły oraz oryginalnym łukom, które wieczorem podświetlane są delikatnym światłem. To niepowtarzalne połączenie tworzy niezwykłą atmosferę, która zapada w pamięć.

Dodatkowo, sala wyposażona jest w dwa zsynchronizowane rzutniki, co umożliwia organizację różnego rodzaju atrakcji, takich jak projekcje filmowe czy zdjęcia z Młodą Parą lub Rodzicami.

Goście weselni mają również dostęp do foyer, gdzie można ustawić Księgę Gości lub fotobudkę, bez zajmowania zbędnego miejsca na głównej sali weselnej. Dzięki temu, para młoda ma możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji, jednocześnie zachowując swobodę i przestrzeń na głównej sali.


Pałac Wojanów to doskonałe miejsce na celebrowanie niezapomnianych chwil takich jak ślub i wesele. Wspaniałe otoczenie i atmosfera pełna historii sprawiają, że ten wyjątkowy dzień nabiera niepowtarzalnego charakteru i pozostanie na długo w pamięci. Przepiękna architektura oraz romantyczny klimat pałacu są gwarancją niezapomnianych wrażeń dla Ciebie i


Sala jest pomieszczeniem wielofunkcyjnym. Można tu również prowadzić konferencje, szkolenia.

Pałac Wojanów – kompleks hotelowy położony w Karkonoszach nieopodal Jeleniej Góry (8 km).

palac-wojanow-kompleks-budynkow
Poznaj przepięknie odrestaurowany pałac, zamieniony na obiekt hotelowy w województwie dolnośląskim. Hotel z basenem oraz ze strefą Spa & Wellness. Miejsce gdzie zorganizować można wesela oraz spotkania biznesowe.
Jesli szukasz sali na wynajem z miasta: Jelenia Góra, Wojanów. Polecamy prezentowaną na tej stronie.
W tym miejscu można zorganizować: Imprezy okolicznościowe, Komunie, Stypy, Urodziny, Wesela - idealna sala na tego typu imprezy, spotkania.

Wymiary sali:

Wielkość sali: 230 m2

Ustawienia sali:

Maksymalnie
Minimalnie
Optymalnie
100
60
80

Dane kontaktowe:

58-508 Jelenia Góra
Wojanów 9
Województwo: dolnośląskie

Numer telefonu:

+48 75 754 5300,+48 697 082 944
Typ sali: Weselna
Województwo: dolnośląskie
Miasto/miejscowość: Jelenia Góra, Wojanów