Pałac Wojanów – innowacyjne centrum konferencyjne ale także miejsce na wesela

Zobacz:

Dane kontaktowe

Adres obiektu:

Wojanów 8
Jelenia Góra
Województwo: dolnośląskie
Numer telefonu do obiektu:
+48 75 754 5300

Opis podstawowy obiektu

Poznaj przepięknie odrestaurowany pałac, zamieniony na obiekt hotelowy w województwie dolnośląskim. Hotel z basenem oraz ze strefą Spa & Wellness. Miejsce gdzie zorganizować można wesela oraz spotkania biznesowe.

Pałac Wojanów to nowoczesne centrum konferencyjne zlokalizowane na Dolnym Śląsku. Hotel mieści się w osobliwej i niezwykle romantycznej rezydencji dworskiej, zamieszkiwanej nieprzerwanie przez ponad 400 lat. Hotele zapewnia wyjątkowe warunki na organizację wesele, spotkań firmowych w miejscowości Wojanów w pobliżu Jeleniej Góry tylko 8 km.

Pałac Wojanów – kompleks hotelowy zlokalizowany w Karkonoszach blisko Jeleniej Góry (8 km) w województwie Dolnośląskim.

link do strony obiektu palac-wojanow.pl/


W obiekcie znajdziemy noclegi w 11 luksusowych apartamentach i 81 komfortowych pokojach, wyposażonych w wygodne stylowe meble, podkreślające historyczny charakter pałacu. W zabytkowych murach można poczuć niesamowity klimat minionych epok. Do dyspozycji Gości jest łącznie 196 miejsc noclegowych (z dostawkami 220).

Pałac Wojanów to rozbudowany kompleks hotelowy składający się z kilku wyjątkowych budynków rozlokowanych na 16 hektarach terenów zielonych w pobliżu Jeleniej Góry.

Na terenie obiektu w miejscowości Wojanów można zorganizować spotkania dla grup do 300 osób.

W hotelu znajduje się strefa Spa & Wellness oraz 18 metrowy basen.

Dane kontaktowe do Pałacu Wojanówlink do strony obiektu palac-wojanow.pl/

Wojanów 8
58-508 Jelenia Góra

RECEPCJA

Tel: +48 75 754 5300
E-mail: rezerwacja@palac-wojanow.pl

Galeria

Pałac Wojanów to wyjątkowe centrum konferencyjne, które łączy w sobie nowoczesność z romantyzmem historii. Zlokalizowany w zabytkowej rezydencji dworskiej, która istnieje nieprzerwanie od ponad 400 lat, oferuje noclegi w 11 luksusowych apartamentach oraz 81 komfortowych pokojach. Każde z pomieszczeń wyposażone jest w stylowe meble, które podkreślają historyczny charakter obiektu, jednocześnie zapewniając wygodę i komfortowy wypoczynek.

Oferty obiektu na organizację imprez:

Oferta dla organizatorów konferencji i szkoleń

Szkolenia, konferencje oraz spotkania firmowe w Pałacu Wojanów

Pałacu Wojanów jest nowoczesnym centrum konferencyjne, zapełniającym pełną ofertę do organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych. Na miejscu 6 nowoczesnych sal konferencyjnych, które dają możliwość organizacji spotkań do 250 osób w jednej przestrzeni. Hotel świadczy kompleksowe usługi konferencyjne.

W ofercie hotelowego centrum konferencyjnego 6 sal na spotkania pozwalające na organizację zarówno kameralnych zebrań biznesowych jak i większych wydarzeń takich jak seminaria i konferencje, sympozja, prelekcje.

Oferta na wynajem sal i organizację wesela

Wesele w Pałacu Wojanów w pobliżu Jeleniej Góry

Pałac Wojanów to wyjątkowe miejsce na ślub i wesele w województwie dolnośląskim. Zabytkowy charakter hotelu stwarza romantyczną i tajemniczą atmosferę, która na długo zostanie w pamięci.

Zorganizuj wesele w najbardziej romantycznej rezydencji Doliny Pałaców i Ogrodów. Przyjęcie weselne zorganizowane w tym miejscu z pewnością na długo pozostawia niezapomniane wrażenia dla Pary Młodej i zaproszonych gości.

Hotel organizuje wesela nieprzerwanie od niemal 15 lat.

Organizacja imprez i wyjazdów integracyjnych

Organizacja imprez okolicznościowych, rodzinnych

Imprezy w Pałacu

Osoby zainteresowane organizacją urodzin, spotkań rodzinnych, przyjęć komunijnych lub chrzcin, są serdecznie zapraszane do wnętrz Pałacu Wojanów. Zespół Pałacu Wojanów pragnie stworzyć dla swoich gości prawdziwie rodzinna atmosferę, która zapadnie na długo w pamięć. Osoby zainteresowane ofertą, zachęcane są do kontaktu w celu przedstawienia atrakcyjnych możliwości związanych z organizacją wydarzenia.

Sala Wojanowska (na wesela) do 100 osób Jelenia Góra / Dolnośląskie

Poznaj więcej

Zobacz: