Wesela

Szukasz miejsca na zorganizowanie wesela? Prawdopodobnie musisz wynająć salę na przyjęcie weselne.

Poznaj proponowane przez nas sale i obiekty weselne. Niezależnie od tego, czy szukasz przestrzeni na wesele w plenerze, na świeżym powietrzu, czy oficjalnej sali na przyjęcia, w tym miejscu idealne lokale na imprezy, które pomogą spełnić wasze marzenia o weselu.

mazowieckie

Airport Hotel Okęcie – miejsce na wesela, konferencje w stolicy

Airport Hotel Okęcie to doskonałe miejsce dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Hotel położony jest w południowo-zachodniej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Lotniska Chopina oraz przy zbiegu dróg krajowych S2, S7 i S8, co czyni go dogodnym punktem w podróżach krajowych i zagranicznych. Hotel

Czytaj więcej »

Organizacja imprezy, eventu – jak zacząć?

Jeśli zamierzasz zorganizować wydarzenie po raz pierwszy, być może zadajesz sobie pytanie: „Jak zacząć?” Organizacja wydarzenia nie musi być stresująca, jeśli wszystko odpowiednio zaplanujesz i przy systematycznym podejściu łatwo jest rozpocząć i poprowadzić udaną imprezę. Tematy:   Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby rozpocząć organizację udanej imprezy.

Czytaj więcej »
dolnośląskie

Sala Wojanowska (na wesela) do 100 osób Jelenia Góra / Dolnośląskie

Sala weselna, mieszcząca się w kompleksie Pałacu Wojanów, to idealne miejsce na organizację wyjątkowego ślubu i wesela dla 60-100 gości. Historyczny charakter tego pięknego obiektu tworzy romantyczną i tajemniczą atmosferę, która z pewnością zostanie na długo w pamięci uczestników wesela. Pałac Wojanów oferuje wyjątkowe doświadczenie zorganizowania przyjęcia w

Czytaj więcej »
warmińsko-mazurskie

Hotel Star-Dadaj. Wynajem sal oraz integracja na Mazurach.

Hotel Star Dadaj to niepowtarzalne miejsce na Warmii i Mazurach, położone w malowniczej okolicy z przepięknym widokiem na jezioro Dadaj. To idealne miejsce zarówno dla firm, które szukają odpowiedniego miejsca na organizację spotkań biznesowych i szkoleń, jak i dla rodzin, które chcą spędzić czas w pięknej okolicy.

Czytaj więcej »

Dzień ślubu to najbardziej wyjątkowy dzień w życiu i zasługuje na to, aby świętować go w wyjątkowej i pięknej oprawie. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć idealne miejsce na Twój wyjątkowy dzień, niezależnie od tego, czy będzie to romantyczne miejsce w plenerze, czy modna sala weselna podążająca za najnowszymi trendami.

Prezentujemy Wam wyjątkowe i klimatyczne miejsca na wesele, a także modne sale weselne wpisujące się w najnowsze trendy – pomożemy znaleźć idealne miejsce na Twój wielki dzień.