Team Building

Znajdź najlepsze miejsce do budowania zespołu (team building) dzięki naszemu katalogowi.

Masz problem ze znalezieniem idealnego miejsca do budowania zespołu na następną imprezę firmową? Nasz katalog służy pomocą. Staramy się w tym miejscu zebrać miejsca na team building, abyś mógł łatwo określić, które z nich będzie najlepiej odpowiadać.

Nasza oferta obejmuje miejsca, które umożliwiają organizację zarówno aktywności na świeżym powietrzu, jak i wewnątrz budynków. Dostępne u nas miejsca oferują możliwości organizowania szerokiej gamy atrakcji, takich jak: paintball, gry terenowe, quady, jazda konna, kajaki, spływy kajakowe itp… Ponadto, oferujemy także możliwość organizacji warsztatów szkoleniowych, szkoleń i seminariów, a także spotkań integracyjnych i wieczorów tematycznych.


mazowieckie

Airport Hotel Okęcie – miejsce na wesela, konferencje w stolicy

Airport Hotel Okęcie to doskonałe miejsce dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Hotel położony jest w południowo-zachodniej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Lotniska Chopina oraz przy zbiegu dróg krajowych S2, S7 i S8, co czyni go dogodnym punktem w podróżach krajowych i zagranicznych. Hotel

Czytaj więcej »

Organizacja imprezy, eventu – jak zacząć?

Jeśli zamierzasz zorganizować wydarzenie po raz pierwszy, być może zadajesz sobie pytanie: „Jak zacząć?” Organizacja wydarzenia nie musi być stresująca, jeśli wszystko odpowiednio zaplanujesz i przy systematycznym podejściu łatwo jest rozpocząć i poprowadzić udaną imprezę. Tematy:   Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby rozpocząć organizację udanej imprezy.

Czytaj więcej »
warmińsko-mazurskie

Hotel Star-Dadaj. Wynajem sal oraz integracja na Mazurach.

Hotel Star Dadaj to niepowtarzalne miejsce na Warmii i Mazurach, położone w malowniczej okolicy z przepięknym widokiem na jezioro Dadaj. To idealne miejsce zarówno dla firm, które szukają odpowiedniego miejsca na organizację spotkań biznesowych i szkoleń, jak i dla rodzin, które chcą spędzić czas w pięknej okolicy.

Czytaj więcej »

Team building i wyjazdy integracyjne to nie tylko sposoby na miłe spędzenie czasu w gronie kolegów i koleżanek z pracy. To także doskonałe narzędzia, które pozwalają na rozwijanie umiejętności zespołowych oraz poprawę relacji między pracownikami.

Podczas team buildingu pracownicy mają okazję do poznania się lepiej, zacieśnienia relacji i lepszego zrozumienia swoich ról w zespole. Dodatkowo, takie wydarzenia pozwalają na rozwijanie umiejętności zespołowych, takich jak: komunikacja, współpraca, negocjacje, kreatywność, czy rozwiązywanie problemów.

Dlatego organizacja team buildingu i wyjazdów integracyjnych to inwestycja w rozwój pracowników i poprawę jakości pracy w firmie. Pracownicy, którzy mają dobre relacje i umieją skutecznie współpracować, osiągają lepsze wyniki, są bardziej zaangażowani w pracę i bardziej skłonni do dzielenia się wiedzą oraz pomocy w rozwiązywaniu problemów.