Wygodne obuwie, to gwarancja udanej imprezy ślubnej, ale jak wybrać buty, aby były jednocześnie piękne i wygodne?

Na pewno nie będą nadać się buty ze sztucznych tworzyw, które dodatkowo są źle wyprofilowane i jednym słowem źle leżą na stopie. A takich na rynku jest niestety sporo. Wiele sieciowych sklepów oferuje buty na wesele, ale niestety są to buty z masowej produkcji, dlatego ich jakość jest raczej wątpliwa. Druga sprawa, to ubogie wzornictwo takich modeli, a to jest najczęściej największy problem dla przyszłych panien młodych. Ceny również nie należą do małych, bo zwykle oscylują w granicach 100 – 200 zł, trochę droższe w sklepach obuwniczych polskich producentów.

Dobrym wyjściem jest po prostu uszycie butów na miarę, a warto, bo możemy uzyskać nie tylko oryginalny wzór, ale także odpowiednie dla stopy obcasy, paseczki i wkładki. Również podeszwa w takich bytach jest odpowiednio dobrana, bo chodzi przecież o to, aby takie buty służyły do tańca, żeby się nie ślizgały i, aby nie pociła się w nich stopa. Takie modele butów mogą być szyte z białej skóry, ale również z barwionej czy lakierowanej. Moda obecnie jest taka, że do sukni ślubnej można ubierać i czerwone i srebrne buty. Przykładowe modele znajdują się chociażby pod tym linkiem. Wybierając buty szyte na miarę zyskamy pewność, że przetańczymy w nich bez odcisków i otarć.

I na koniec o tym, co zwykle najbardziej interesuje klientów, a więc cena za takie buty, zwykle jest sporo mniejsza niż myślimy. Nie brakuje takich modeli, za które zapłacimy około 200 zł, czy to dużo? Raczej nie, biorąc pod uwagę fakt, że za sieciowe obuwie płacimy tyle samo.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *