KonferencjePorady i wskazówki

Tanie sale na szkolenia i konferencje

Nie zawsze potrzebne jest ekskluzywne wnętrze naszpikowane elektroniką na szkolenie firmowe, czasami wystarczy salka z dostępem do internetu, rzutnik i wygodne krzesła, ale gdzie szukać takich sal? Wielu kierując się ceną wynajmu szuka tanich sal konferencyjnych.

Nie wszystkie obiekty z salami reklamują się w sieci, można wręcz przypuszczać, że reklamują się tylko te, które na to stać, reszta liczy raczej na zainteresowanie lokalnych klientów. Takie miejsca na wynajem znajdują się w biurowcach, w szkołach, w restauracjach czy małych pensjonatach. W takich miejscach jest znacznie taniej za wynajem, ale to nie oznacza, że gorzej.

Tanie sale konferencyjne, nie oznacza gorsze.

Szukając takich miejsc na swoje spotkania czasami warto zejść z utartych ścieżek, poszperać na stronach gmin czy w serwisach informacyjnych danego miasta. Dobrze, gdy trafimy na forum wymiany informacji, bo tam najłatwiej rozeznamy się w temacie. Podpowiedzią służą też administratorzy takich serwisów, jak E-konferencje.pl, którzy mają wewnętrzne bazy obiektów mniejszych i większych, a gdy zachodzi taka potrzeba mogą darmowo wysłać mailing z zapytaniem o salę w wybranym terminie. Grunt to poszukać dobre źródło informacji.

Szanowanym źródłem wymiany informacji jest również Facebook, dlatego warto założyć w nim profil i w razie konieczności pytać innych użytkowników o lokale na konferencje czy szkolenia.

Przykładowa grupa na Facebooku – https://www.facebook.com/groups/233083337171857

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *