Pałac Wojanów – innowacyjne centrum konferencyjne ale także miejsce na wesela

Poznaj przepięknie odrestaurowany pałac, zamieniony na obiekt hotelowy w województwie dolnośląskim. Hotel z basenem oraz ze strefą Spa & Wellness. Miejsce gdzie zorganizować można wesela oraz spotkania biznesowe.

Pałac Wojanów to nowoczesne centrum konferencyjne zlokalizowane na Dolnym Śląsku. Hotel mieści się w osobliwej i niezwykle romantycznej rezydencji dworskiej, zamieszkiwanej nieprzerwanie przez ponad 400 lat. Hotele zapewnia wyjątkowe warunki na organizację wesele, spotkań firmowych w miejscowości Wojanów w pobliżu Jeleniej Góry tylko 8 km.

Pałac Wojanów – kompleks hotelowy zlokalizowany w Karkonoszach blisko Jeleniej Góry (8 km) w województwie Dolnośląskim.

link do strony obiektu www.palac-wojanow.pl/


W obiekcie znajdziemy noclegi w 11 luksusowych apartamentach i 81 komfortowych pokojach, wyposażonych w wygodne stylowe meble, podkreślające historyczny charakter pałacu. W zabytkowych murach można poczuć niesamowity klimat minionych epok. Do dyspozycji Gości jest łącznie 196 miejsc noclegowych (z dostawkami 220)

Widok na kompleks Pałac Wojanów

Pałac Wojanów to rozbudowany kompleks hotelowy składający się z kilku wyjątkowych budynków rozlokowanych na 16 hektarach terenów zielonych w pobliżu Jeleniej Góry.

Na terenie obiektu w miejscowości Wojanów można zorganizować spotkania dla grup do 300 osób.

W hotelu znajduje się strefa Spa & Wellness oraz 18 metrowy basen.


Wesele w Pałacu Wojanów w pobliżu Jeleniej Góry

Wesele w Pałacu Wojanów

Pałac Wojanów to wyjątkowe miejsce na ślub i wesele w województwie dolnośląskim. Zabytkowy charakter hotelu stwarza romantyczną i tajemniczą atmosferę, która na długo zostanie w pamięci.

Zobacz – Oferta sali weselnej obiektu Pałac Wojanów

Zorganizuj wesele w najbardziej romantycznej rezydencji Doliny Pałaców i Ogrodów. Przyjęcie weselne zorganizowane w tym miejscu z pewnością na długo pozostawia niezapomniane wrażenia dla Pary Młodej i zaproszonych gości.
Hotel organizuje wesela nieprzerwanie od niemal 15 lat.


Szkolenia, konferencje oraz spotkania firmowe w Pałacu Wojanów

Sala konferencyjna w Pałacu Wojanów

Pałacu Wojanów jest nowoczesnym centrum konferencyjne, zapełniającym pełną ofertę do organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych. Na miejscu 6 nowoczesnych sal konferencyjnych, które dają możliwość organizacji spotkań do 250 osób w jednej przestrzeni. Hotel świadczy kompleksowe usługi konferencyjne.

W ofercie hotelowego centrum konferencyjnego 6 sal na spotkania pozwalające na organizację zarówno kameralnych zebrań biznesowych jak i większych wydarzeń takich jak seminaria i konferencje, sympozja, prelekcje.


Dane kontaktowe do Pałacu Wojanówlink do strony obiektu www.palac-wojanow.pl/

Wojanów 8
58-508 Jelenia Góra

RECEPCJA

Tel: +48 75 754 5300
E-mail: rezerwacja@palac-wojanow.pl


Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na wesele w województwie Dolnośląskim to polecamy właśnie kompleks hotelowy Pałac Wojanów. Może zastanawiasz się gdzie zorganizować imprezę integracyjną dla pracowników, to w tym obiekcie masz zagwarantowane dogodne warunki na taki event. Sale konferencyjno – szkoleniowe hotelowego centrum konferencyjnego zapewniają możliwość organizacji bardziej formalnych spotkań takich jak branżowych konferencji czy też szkoleń.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *