Designerski ekonomiczny hotel miejski, otwarty na kreatywne umysły z województwa kujawsko-pomorskiego. Hotel na konferencje ale również na wesela i organizację imprez okolicznościowych w Grudziądzu. Ten obiekt to miejsce na organizację urodzin, komunii oraz balów i studniówek. Tu również można zorganizować 18-tki.

Apartament w hotelu Ibis Styles Grudziądz

Hotel zlokalizowany w centrum Grudziądza obok stadionu miejskiego i w pobliżu starówki miasta. Hotel posiada 87 klimatyzowanych pokoi, restaurację, bar, nowoczesne centrum konferencyjne, parking.

Ten hotel to idealna lokalizacja zarówno dla gości biznesowych, jaki i podróżujących w celach turystycznych.

Link do strony hotelu – ibisgrudziadz.pl/


Wynajem sal konferencyjnych – Grudziądz

Hotelowe centrum konferencyjne oferuje 4 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 350 m2 mogące pomieścić do 250-300 osób. Jeśli chcesz zorganizować dowolne spotkanie biznesowe w Grudziądzu, to te elastyczne, nowoczesne przestrzenie doskonale są przygotowane do organizacji konferencji, szkoleń i większych innego typu eventów biznesowych. Sale konferencyjne w obiekcie wyposażone są w profesjonalny sprzęt umożliwiający prowadzenie prezentacji. Na terenie obiektu dostęp do szerokopasmowego, bezprzewodowego Internetu.

W obiekcie można zorganizować zarówno duże konferencje (250-300 osób) , jak i mniejsze, bardziej kameralne, firmowe spotkania. W ofercie hotelu możliwość wynajęcia 4 sal konferencyjnych.


IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

W ofercie hotelu możliwość wynajem sal na urodziny, komunie oraz bale i studniówki. Tu również można zorganizować 18-tki.

Hotel świadczy usługi organizacji wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe:

– urodziny,
– jubileusze,
– rocznice,
– komunie,
– imprezy młodzieżowe: bale, studniówki, 18-tki
– wesela
– firmowe bale.

Obiekt zapewnia doskonałe jedzenie, piękną oprawę oraz dyskretną i profesjonalną obsługę.

Menu ustalane z każdym gościem indywidualnie.


WESELA

Wesele to niewątpliwie najpiękniejsza chwila w życiu, której towarzyszy mnóstwo emocji, oczekiwań i nie zapomnianych wzruszeń. Na terenie hotelu można wynająć przestrzenne sale weselne, to w tym obiekcie zorganizować można wesele w Grudziądzu.

Hotelowa Restauracja Reset wychodzi naprzeciw oczekiwaniom gości. Obiekt oferuje przestrzenne sale, komfortowe pokoje dla gości weselnych, wyśmienitą kuchnię oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Oferta na organizację imprezy w hotelu, restauracji zawsze prezentowana jest indywidualnie i można przygotować ją według życzeń klienta.


Dane kontaktowe do Ibis Styles Grudziądz

  • Województwo: Kujawsko-pomorskie
  • Miejscowość: 86-300 Grudziądz
  • Ulica: Piłsudskiego 18

Bardzo ciekawy hotele miejski z dogodną lokalizacją w Grudziądzu. Jeśli szukasz miejsca na organizację konferencji, spotkań firmowych w tym miejsca na integrację pracowników polecamy wybór tego obiektu.

W tym miejscu zorganizujesz również wesele i innego typu imprezy okolicznościowe takie jak chrzciny, komunie, urodziny, spotkania rodzinne oraz uroczyste obiady w Grudziądzu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *