Organizując wesele musimy najpierw zastanowić się gdzie ono się odbędzie. Opcji mamy naprawdę dużo możemy wynająć salę weselną w hotelu, domu weselnym, pałacu, zamku, remizie czy też domu kultury. Jeżeli zależy nam, aby koszty wesela ograniczyć do minimum to najlepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie remizy lub sala w małej restauracji.

Co prawda organizacja przyjęcia weselnego w profesjonalnym domu weselnym jest wygodniejsza, lecz zwykle wynosi nas drożej i nie mamy takich możliwości decydowania o wszystkim jak podczas organizacji wesela w wiejskiej remizie strażackiej. Małe restauracje również idealnie dopasują swoje oferty dla klienta

Przykładowo w domu weselnym mamy do wyboru kilka rodzajów menu, a organizując przyjęcie w remizie i wynajmując kucharkę sami całkowicie ustalamy co znajdzie się w naszym menu i ile chcemy dań. Faktem jest, że organizacja wesela w remizie przysporzy nam więcej stresu ponieważ sami będziemy musieli zająć się dekoracją, zakupem produktów do przygotowania posiłków, organizacją orkiestry, ustawieniem stołów itp., ale za to zadowolenie na twarzach naszych gości wynagrodzi cały trud, jaki włożymy w przygotowanie przyjęcia weselnego.

Sala weselna w remizie strażackiej na wsi, gdzie nie ma tak ruchliwych i hałaśliwych ulic jak w mieście nada uroku naszemu weselu. A gdy jeszcze przyozdobimy ją i położymy białe obrusy na stołach oraz pokrowce na krzesłach, zadbamy o to aby jedzenia nie zabrakło i smakowało weselnikom, jak również zatroszczymy się o dobrą organizacje dobrej orkiestry, to otrzymamy niezwykły efekt, a nasze przyjęcie będzie długo i miło wspominane zarówno przez nas samych jak również i wszystkich zaproszonych gości.

Wielu ludzi decyduje się na wesele w remizie zwłaszcza z powodu finansów, gdyż organizując wesele na ponad 100 osób możemy zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych, a także będziemy mieli pewność, że nie zabraknie miejsca do tańczenia. Sala weselna w remizie strażackiej ma wiele plusów jest tańsza niż wynajęcie domu weselnego czy hotelu, mamy pewność, że w sali obok nie obędzie odbywało się inne przyjęcie, możemy urządzić wesele tak jak chcemy i nie obawiać się, że coś nie zostanie dopilnowane, albo, że jedzenie będzie zimne czy niesmaczne, ponieważ będziemy mogli podczas gotowania spróbować każdej potrawy, ciasta.

Poznaj – Organizacja imprezy, eventu – jak zacząć?

Podsumowując wesele w remizie strażackiej na wsi, może wynieść nas sporo taniej oraz mamy pewność, że wszystko odbędzie się tak jak sobie zaplanowaliśmy, ponieważ wszystkiego sami dopilnujemy, a jak to się zwykło mówić, jeśli chcesz mieć coś dobrze zrobione, to zrób to sam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *