Cessna sala na spotkania biznesowe do 50 osób – Warszawa

Wymiary sali:

Wielkość sali: 44 m2

Ustawienia sali:

Teatralny
Bankietowy
Klasowy
50
30
20

Dane kontaktowe:

Adres:
02-148 Warszawa
Komitetu Obrony Robotników 24
Województwo: mazowieckie

Numer telefonu:

+48 22 456 04 00

Opis sali

Nowoczesna i komfortowa sala konferencyjna dla maksymalnie 50 osób w Warszawie, idealna na spotkania biznesowe oraz kolacje integracyjne.

Sala konferencyjna znajduje się na VII piętrze Airport Hotel Okęcie, położonego w Warszawie, województwo mazowieckie.

Dzięki swojej powierzchni, sala jest doskonałym miejscem na organizację spotkań i szkoleń dla maksymalnie 20 osób w ustawieniu podkowy, bądź dla 50 osób w ustawieniu kinowym. Kameralna atmosfera sprzyja prowadzeniu negocjacji i szkoleń, gdzie istotne jest bliskie zaangażowanie uczestników.

Airport Hotel Okęcie usytuowany jest w południowo-zachodniej części Warszawy, przy skrzyżowaniu dróg krajowych: S2, S7, S8 i w sąsiedztwie Lotniska Chopina. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd zarówno w podróżach krajowych, jak i zagranicznych. Dzięki efektywnemu połączeniu z siecią transportu publicznego, hotel jest łatwo dostępny z centrum Warszawy oraz ważnych węzłów komunikacyjnych.

Schematy sali:

  • Teatralny: 50 osób
  • Podkowa: 20 osób
  • Klasowy: 20 osób
  • Bankietowy: 30 osób
  • Inny: 50 osób
Hotel okęcie 1
Airport Hotel Okęcie to doskonałe miejsce dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Hotel położony jest w południowo-zachodniej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Lotniska Chopina oraz przy zbiegu dróg krajowych S2, S7 i S8, co czyni go dogodnym punktem w podróżach krajowych ...
Organizowane imprezy w podanej sali: Konferencje, Spotkania biznesowe, Szkolenia
Województwo: mazowieckie
Miasto/miejscowość: Warszawa