Hotel Boss – centrum konferencyjne w Warszawie, również miejsce na wesela

Hotel Boss to miejsce w Warszawie, w którym można zorganizować przyjęcie rodzinne, wesele, imprezę firmową, szkolenie czy konferencję.

W ofercie hotelu znajdziesz możliwość rezerwacji aż 136 pokojów dla gości. Centrum konferencyjne w hotelu posiada 16 sal na wynajem co umożliwia organizację dowolnego wydarzenia nawet do 550 osób w jednym pomieszczeniu. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.

Wysoki standard hotelu umożliwia wypoczynek oraz prowadzenie spotkań w dogodnych warunkach.

Link do strony obiektu – hotelboss.pl

Hotel zlokalizowany w Warszawie na ulicy Żwanowiecka 20 na terenach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.Goście spoza Warszawy nie powinni mieć problemów z dojazdem do Hotelu Boss.

Znajduje się on jedynie 15 kilometrów od ścisłego centrum Warszawy, skąd bez problemu i bez przesiadek można dojechać do hotelu. Podobnie dojazd z pozostałych dworców Warszawy, Zachodniego i Wschodniego, jest szybki i bezprzesiadkowy. Obiekt od lotniska Chopina jest w odległości 25 kilometrów.

Hotel udostępnia bezpłatny, dozorowany parking obok obiektu.Miejsce na organizację konferencji oraz szkoleń / centrum konferencyjne w Warszawie

Obiekt to doskonałe miejsce wypoczynku, ale też miejsce spotkań biznesowych. Hotel Boss funkcjonuje jako centrum konferencyjne z możliwością wynajmu aż 16 nowoczesnych sal konferencyjnych o pojemności od 16 do nawet 550 (w układzie teatralnym) osób. Daje to możliwość organizowania różnych wydarzeń biznesowych, od małych kameralnych spotkań typu narady, rozmowy z klientami do dużych imprez z licznymi uczestnikami takie jak konferencje, kongresy czy też imprezy integracyjne. Tu zorganizować można kilku dniowe szkolenia oraz konferencje w Warszawie, dzięki możliwości noclegów dla uczestników oraz kompleksowej ofercie na usługi konferencyjne.Wesele w Warszawie

Hotel dysponujemy pomieszczeniami bankietowymi z możliwościami stworzenia różnych układów stołów, parkietem do tańczenia czy bufetem te elementy umożliwiają organizację wesela w Warszawie. Hotelowa restauracja gwarantuje pyszne przekąski na zimno i ciepło oraz tradycyjne dania główne. W obiekcie istnieje opcja wesela w plenerze, które jest popularne szczególnie wiosną i latem.

Przestronna sala weselna, zostanie udekorowana zgodnie z najnowszymi trendami i życzeniami nowożeńców. Dla Nowożeńców luksusowy apartament z miłą niespodzianką.Organizacja, miejsce na imprezy integracyjne w Warszawie

Poza restauracją w hotelu do dyspozycji jest również Klub Retro. To idealne miejsce na zorganizowanie imprez integracyjnych dla firmy lub grupy przyjaciół, a także okolicznościowych. W obiekcie można zaplanować zabawy i dyskoteki. Hotel posiada także strefę do gier w różnego rodzaju zabawy sportowe – kręgle, piłkarzyki, rzutki.

W obiekcie istnieje możliwość organizacji różnego typu innych imprez takich jak:

  • Imprezy okolicznościowe — komunie, urodziny, jubileusze
  • Imprezy szkolne — bal maturalny, studniówka
  • Pikniki
  • Imprezy firmowe i spotkania integracyjne

Do dyspozycji są przestronne sale na imprezy, które podczas spotkania pomieszczą od kilkunastu do kilkuset osób. Dzięki klimatyzacji oraz odpowiedniej dekoracji staną się niezwykłym miejscem do świętowania i hucznej zabawy. Wyróżnić należy również mieszczące się w hotelu: Karczmę Góralską, Chatę Grillową, Restaurację Stary Młyn, Restaurację Malinową, Altanę Biesiadną oraz stylizowany na lata 20 Klub Retro.

Tak więc Hotel Boss to idealne miejsce na organizację eventów, imprez dla każdego w Warszawie.


ADRES – kontakt do Hotelu Boss – numer telefonu oraz adres e-mail:
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Spółka z o.o.
04-849 Warszawa, ul. Żwanowiecka 20

Link do strony obiektu – hotelboss.pl

Recepcja i rezerwacje indywidualne
  hotelboss@hotelboss.pl
  +48 22 51 66 100
  +48 22 51 66 200

Rezerwacje grupowe
(konferencje, bankiety, imprezy okolicznościowe)
 
sprzedaz@hotelboss.pl
  +48 22 51 66 301
  +48 22 51 66 302


Polecamy hotel jako nowoczesne centrum konferencyjne z Warszawy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *