Duża sala wielofunkcyjna Galaxy I + II + III – Warszawa

Wymiary sali:

Wielkość sali: 517 m2

Ustawienia sali:

Teatralny
Bankietowy
Klasowy
700
390
310

Dane kontaktowe:

Adres:
02-148 Warszawa
Komitetu Obrony Robotników 24
Województwo: mazowieckie

Numer telefonu:

+48 22 456 04 00

Opis sali

Duża sala wielofunkcyjna “Galaxy I + II + III” to efekt połączenia trzech sal Galaxy za pomocą systemu mobilnych ścian. Jest to przestronne miejsce o powierzchni 517 m2, idealne do organizacji dużych wydarzeń.

Zlokalizowane w Airport Hotel Okęcie w Warszawie, pomieszczenie może pomieścić nawet 700 osób, co czyni je doskonałym miejscem na gale, konferencje czy inne imprezy masowe. Wysokość sal wynosi 5 metrów, co pozwala na umieszczenie pełnowymiarowej sceny.

Wysokiej jakości nowoczesne wyposażenie, doskonałe nagłośnienie oraz efektowny sufit podświetlany światłem RGB LED sprawiają, że sala ta prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. W zależności od potrzeb, sala może być aranżowana na różne sposoby, tak aby spełniać oczekiwania klientów.

Przykładowo, ta sala może pomieścić do 700 osób w ustawieniu teatralnym, 310 osób w ustawieniu szkolnym, 390 osób w ustawieniu bankietowym czy 130 osób w ustawieniu podkowy. Dzięki modułowej konstrukcji, można również dostosować wielkość sali do mniejszych wydarzeń, dzieląc ją na mniejsze, samodzielne przestrzenie.

Sala wielofunkcyjna “Galaxy I + II + III” jest wyposażona w najnowsze rozwiązania technologiczne, takie jak projektory, ekrany, systemy nagłośnienia, oświetlenia oraz sprzęt konferencyjny.

Dzięki dogodnemu położeniu w bliskim sąsiedztwie Lotniska Chopina, Airport Hotel Okęcie z Warszawy jest łatwo dostępny zarówno dla uczestników z kraju, jak i z zagranicy. W pobliżu znajdują się również liczne połączenia komunikacyjne, takie jak przystanki autobusowe czy kolejowe, co ułatwia dotarcie do centrum Warszawy oraz innych atrakcji miasta.

Układy (ilość miejsc)

Teatralny: 700 osób Klasowy: 310 osób Podkowa: 130 osób Bankietowy: 390 osób Inny: 580 osób

Konferencje i bankiety 

T: +48 22 456 04 00
E: konferencje@airporthotel.pl 

Hotel okęcie 1
Airport Hotel Okęcie to doskonałe miejsce dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Hotel położony jest w południowo-zachodniej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Lotniska Chopina oraz przy zbiegu dróg krajowych S2, S7 i S8, co czyni go dogodnym punktem w podróżach krajowych ...
Organizowane imprezy w podanej sali: Gale, Konferencje, Wydarzenia hybrydowe, Wystawy
Kolejne kategorie dla sali: Konferencyjne
Województwo: mazowieckie
Miasto/miejscowość: Warszawa