Kameralna Restauracja

Zobacz:

Dane kontaktowe

Adres obiektu:

Województwo: mazowieckie
Numer telefonu do obiektu:

Opis podstawowy obiektu

Restauracja Kameralna to miejsce z długą historią, której tradycja sięga okresu powojennej Warszawy. Od wielu lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród mieszkańców stolicy. W przeszłości Kameralna była miejscem spotkań znanych osobistości, takich jak Leopold Tyrmand, Marek Hłasko czy Roman Polański, którzy dyskutowali tutaj na temat życia i literatury. Restauracja stała się miejscem, gdzie można było uciec od szarości PRL-u i napić się dobrej wódki przy zakąskach.

W latach 90 restauracja zniknęła z kulturalnej mapy Warszawy, ale na szczęście powróciła na swoje miejsce. Kameralna na Kopernika 3 powróciła z wielkim czerwonym neonem i ponownie kusi swoich gości. Dziś restauracja jest miejscem, gdzie można wspaniale zjeść i miło spędzić czas. Kameralna to miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością, tworząc unikalną atmosferę.

Kameralna Restauracja

  • Województwo: Mazowieckie
  • Miejscowość: 00-367 Warszawa
  • Ulica: ul. Mikołaja Kopernika 3 (róg ul. Przybosia)

Galeria

Kameralna to legendarne miejsce w centrum Warszawy, z długą historią sięgającą okresu powojennej Polski. Po latach zapomnienia, restauracja powróciła na kulturalną mapę miasta i zachwyca swoich gości unikalnym klimatem, wyśmienitym jedzeniem oraz szerokim wyborem win. Kameralna to idealne miejsce na romantyczną kolację, spotkanie biznesowe czy imprezę integracyjną.

Oferty obiektu na organizację imprez:

Oferta dla organizatorów konferencji i szkoleń

Organizacja imprez i wyjazdów integracyjnych

Organizacja imprez integracyjnych to świetny sposób na zintegrowanie pracowników i zbudowanie pozytywnej atmosfery w pracy. Restauracja Kameralna w Warszawie jest idealnym miejscem na tego typu wydarzenia, ponieważ została stworzona z myślą o zbliżeniu ludzi do siebie. Imprezy teambuildingowe organizowane w Kameralnej mają na celu łączenie pracowników i tworzenie nici sympatii między nimi.

Restauracja Kameralna wyróżnia się na tle innych lokali dzięki kompleksowej organizacji imprez firmowych. Klienci, którzy decydują się na zorganizowanie eventu w Kameralnej, nie muszą martwić się o szczegóły – zespół restauracji zadba o wszystko. Menu restauracji jest bardzo rozbudowane, co pozwala na dopasowanie potraw do gustów każdego gościa. W ofercie Kameralnej znajdują się również potrawy kuchni śródziemnomorskiej, które są świetnym wyborem dla osób, które cenią sobie lekkostrawne i sycące dania. Karta win również zaspokoi wymagania najbardziej wymagających gości – do wyboru jest kilkanaście rodzajów wina czerwonego oraz białego.

Kameralna to miejsce, gdzie czas płynie powoli, co sprzyja swobodnej i przyjemnej rozmowie. Atmosfera restauracji oraz wystrój lokalu są również elementami, które przyciągają klientów. Stylowe meble oraz oldskulowe fotografie to tylko niektóre elementy, które wprowadzają gości w przyjemny nastrój.

Podsumowując, organizacja imprez integracyjnych w restauracji Kameralna to doskonały sposób na zintegrowanie pracowników i budowanie relacji w pracy. Zespół Kameralnej zadba o każdy szczegół, co pozwoli klientom skupić się na swobodnej i przyjemnej rozmowie. Rozbudowane menu oraz karta win zaspokoją gusty każdego gościa, a atmosfera restauracji sprawi, że impreza zostanie zapamiętana na długo.

Kameralna Restauracja

  • Województwo: Mazowieckie
  • Miejscowość: 00-367 Warszawa
  • Ulica: ul. Mikołaja Kopernika 3 (róg ul. Przybosia)

 

Organizacja imprez okolicznościowych, rodzinnych

Obiekt sklasyfikowany jako: Restauracja
Rodzaje organizowanych imprez: Imprezy integracyjne, Team Building
Poznaj innne obiekty z województwa: mazowieckie
Z miasta/miejscowości: Warszawa

Zobacz: