Hotel Termalny, Uniejów - designerski obiekt na spotkania biznesowe

Zobacz:

Dane kontaktowe

Adres obiektu:

Zamkowa 1
99-210 Uniejów
Województwo: łódzkie
Numer telefonu do obiektu:
+48 63 279 24 30

Opis podstawowy obiektu

Hotel Termalny w Uniejowie to obiekt o wyjątkowej lokalizacji, której architektura nawiązuje do bliskości rzeki Warty. Dzięki temu Goście hotelu mogą podziwiać malownicze widoki podczas pobytu, a Restauracja VARTO serwuje wyśmienite posiłki w harmonii z otoczeniem.

Hotel oferuje 20 komfortowych pokoi, w tym 15 standardowych, 4 z tarasem oraz 1 apartament, a także jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Dla organizacji konferencji, szkoleń i imprez firmowych dostępne jest nowoczesne zaplecze konferencyjne na maksymalnie 60 osób. Restauracja z przestronnym tarasem i widokiem na rzekę to idealne miejsce na spotkania grupowe, imprezy okolicznościowe oraz dla Gości z zewnątrz.

Czterogwiazdkowy Hotel Termalny w Uniejowie to idealne miejsce na rodzinne wakacje, romantyczny weekend we dwoje, spotkanie firmowe czy kameralną konferencję.Hotel Termalny w Uniejowie o czterech gwiazdkach to doskonałe miejsce na romantyczny weekend dla dwojga, rodzinny wypoczynek oraz spotkanie biznesowe lub kameralną konferencję. Ten obiekt to świetnie położony hotel w loftowym stylu, który zapewnia niesamowite wrażenia estetyczne oraz funkcjonalność. Z jednej strony, Goście mogą podziwiać piękne widoki na rzekę Wartę, z drugiej strony na podświetlony w nocy most, a z trzeciej na zamek. Wszystko zależy od preferencji każdej osoby.

Obiekt jest doskonale położony – blisko rzeki i terenów zielonych, a także największych atrakcji miasta, takich jak Termy Uniejów czy Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich. Ponadto, hotel znajduje się zaledwie 50 km od Łodzi, 150 km od Warszawy i 12 km od autostrady A2.

Hotel Termalny ul. Zamkowa 1
99-210 Uniejów, PL

Link Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063760322640

Recepcja hotelowa

+48 63 279 24 30

recepcja@hoteltermalny.pl

Pracujemy całą dobę

Rezerwacje grupowe
+48 63 279 24 30 wew. 003

Hotel Termalny to doskonałe miejsce zarówno na wypoczynek w otoczeniu natury, jak i na organizację spotkań biznesowych i prywatnych, które zapadną na długo w pamięć.

Galeria

Odkryj urokliwe miejsce w Uniejowie, gdzie wzdłuż brzegu Warty znajduje się kompleks Termalny oraz futurystyczny Hotel Termalny. Kompleksowa obsługa hotelu, pozwola na zorganizowanie udanego spotkania biznesowego lub imprezy okolicznościowej. Wyjątkowym atutem Hotelu Termalny jest możliwość wynajęcia całego obiektu na wyłączność, co daje gwarancję niezakłóconego spotkania oraz większego komfortu i swobody.

Oferty obiektu na organizację imprez:

Oferta dla organizatorów konferencji i szkoleń

W Hotelu Termalnym znajduje się nowoczesna sala konferencyjna, która z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości. Przeszklona ściana zapewnia dostęp do naturalnego światła, a bezpośrednie wyjście na zewnątrz pozwala na odprężające przerwy w czasie spotkań.

Sala może pomieścić nawet 60 osób w układzie teatralnym, 28 osób w układzie szkolnym oraz 30 osób w układzie w literę U. Bogate wyposażenie multimedialne, takie jak projektor z ekranem, nagłośnienie, dodatkowy TV oraz flipcharty, umożliwia swobodne przeprowadzenie różnego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji i prezentacji.

Dodatkowo, część hotelowa obiektu zapewnia komfortowy nocleg dla 40 osób, co czyni Hotel Termalny idealnym miejscem na organizację dłuższych spotkań biznesowych czy szkoleń. Dzięki temu, goście nie muszą martwić się o nocleg po zakończeniu spotkania i mogą skupić się na pracy.

Wszystko to sprawia, że Hotel Termalny to idealne miejsce na organizację spotkań biznesowych oraz szkoleń w komfortowych warunkach, z pełnym zapleczem technicznym oraz profesjonalną obsługą.

Więcej na temat oferty na konferencje - hoteltermalny.pl/konferencje

 

Organizacja imprez i wyjazdów integracyjnych

Organizacja imprez okolicznościowych, rodzinnych

Obiekt sklasyfikowany jako: Hotel
Poznaj innne obiekty z województwa: łódzkie
Z miasta/miejscowości: Łódź, Uniejów

Zobacz: