DoubleTree by Hilton Łódź - niepowtarzalne miejsca na spotkania

Zobacz:

Dane kontaktowe

Adres obiektu:

ul. Łąkowa 29
Łódź
Województwo: łódzkie
Numer telefonu do obiektu:
+48 42 208 80 00

Opis podstawowy obiektu

DoubleTree by Hilton Łódź to luksusowy hotel zlokalizowany w centrum miasta, który oferuje nie tylko komfortowe noclegi (400 komfortowych miejsc noclegowych), ale również atrakcyjną ofertę konferencyjną i organizację niezapomnianych imprez okolicznościowych.

Dla Gości przygotowany jest szeroki wybór pokoi (200 przestronnych pokoi, w tym apartament prezydencki), w których każdy znajdzie idealne miejsce dla siebie. Luksusowe wnętrza i elegancki styl sprawią, że pobyt w DoubleTree by Hilton Łódź będzie niezapomnianym przeżyciem.

Jednym z mocnych punktów hotelu jest oferta konferencyjna. Obiekt dysponujemy aż 13 salami konferencyjnymi, wyposażonymi w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny oraz bezprzewodowe łącze internetowe. Sale hotelu z Łodzi mogą pomieścić od 8 do 1200, a nawet 1600 osób, co pozwala na organizację zarówno małych, kameralnych spotkań, jak i dużych konferencji, gal czy kongresów oraz wystaw. Hotel oferuje 5 tys. m2 powierzchni konferencyjnej oraz 4 hale koncertowo-kongresowe.

W DoubleTree by Hilton Łódź możliwa jest również organizacja wyjątkowych imprez okolicznościowych. Oferta hotelu obejmuje organizację wesel, studniówek, przyjęć komunijnych, jubileuszy, rocznic, urodzin i wielu innych uroczystości. Do dyspozycji Gości istnieje możliwość wynajmu sali balowej oraz sali kinowej 3D połączoną z klimatycznym foyer. Wszystkie imprezy organizowane i planowane są indywidualnie, dopasowując się do potrzeb Gości, co gwarantuje najwyższą jakość obsługi.

Ponadto, DoubleTree by Hilton Łódź oferuje również wiele atrakcji dla swoich Gości. Na terenie hotelu znajduje się restauracja, w której serwowane są wykwintne dania kuchni międzynarodowej oraz bar, w którym można odpocząć i zrelaksować się przy kawie, drinku lub z pysznymi przekąskami. Dla klientów hotelu dostępna jest również strefa SPA, w której można zrelaksować się w saunie lub skorzystać z masaży.


DoubleTree by Hilton Łódź

ul. Łąkowa 29
90-554 Łódź, Polska

Dział rezerwacji


DoubleTree by Hilton Łódź to wyjątkowe połączenie bogatej tradycji filmowej Łąkowej 29 z nowoczesnym profesjonalizmem. Ten 4-gwiazdkowy hotel, otwarty w lipcu 2013 roku, jest pierwszym obiektem marki DoubleTree by Hilton w Polsce i zlokalizowany jest na terenie dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych. Hotel oferuje 200 komfortowo wyposażonych pokoi, wspaniały basen na 10. piętrze oraz przestronne i doskonale wyposażone Centrum Konferencyjne. W ciągu ostatnich lat zdobył on uznanie wielu odwiedzających dzięki wysokiemu poziomowi obsługi, indywidualnemu podejściu do Gości oraz niepowtarzalnemu, filmowemu charakterowi.

Galeria

Zapraszamy do DoubleTree by Hilton Łódź wszystkich, którzy szukają nie tylko komfortowego noclegu, ale również wysokiej jakości usług konferencyjnych oraz organizacji niezapomnianych imprez okolicznościowych. Doskonała lokalizacja, eleganckie wnętrza i profesjonalna obsługa sprawią, że każdy pobyt w hotelu będzie niezapomnianym przeżyciem.

Oferty obiektu na organizację imprez:

Oferta dla organizatorów konferencji i szkoleń

Organizacja imprez i wyjazdów integracyjnych

Organizacja imprez okolicznościowych, rodzinnych

Zobacz: