Melchiora – Spichlerz: sala do 200 osób na Mazurach

Wymiary sali:

Wielkość sali: 270 m2

Ustawienia sali:

Teatralny
Podkowa
200
40

Dane kontaktowe:

Adres:
14-260 Lubawa
Mortęgi 3
Województwo: warmińsko-mazurskie

Numer telefonu:

+48 667 630 031

Opis sali

Sala Melchiora – Spichlerz to obszerna i komfortowa sala konferencyjna o wyjątkowym klimacie, która może pomieścić do 200 osób. Znajduje się w Pałacu Mortęgi Hotel & SPA, województwo warmińsko-mazurskie, na szlaku komunikacyjnym pomiędzy Iławą a Ostródą. Sala posiada wymiary 18 x 15,2 m i wysokość 2,4 m, co daje powierzchnię 270 m2. W układzie teatralnym mieści się 200 miejsc, a w podkowie 40 miejsc.

Wyposażenie sali obejmuje:

  • Nagłośnienie
  • 2x Ekran projekcyjny
  • 2x Rzutnik
  • Flipchart

Mazury są doskonałą lokalizacją dla spotkań biznesowych ze względu na atrakcyjne otoczenie, które nadaje spotkaniom niepowtarzalnego klimatu. W połączeniu z wysokiej jakości wyposażeniem wnętrz oraz elastycznością oferty, Pałac Mortęgi stanowi solidną podstawę do zorganizowania udanego spotkania o charakterze profesjonalnym lub kameralnej imprezy firmowej.

Pałac Mortęgi to idealne miejsce na organizację konferencji, eventów i spotkań biznesowych, połączonych z częścią wypoczynkowo-rekreacyjną. Zapraszamy firmy, które pragną zapewnić swoim pracownikom nie tylko strawę intelektualną, ale również relaks w otoczeniu pięknej przyrody. Konferencje na Mazurach są świetną propozycją dla organizacji spotkań biznesowych w Pałacu Mortęgi.

widok-palac-mortegi
Pałac Mortęgi Hotel & SPA na Warmii i Mazurach to perła na polskiej mapie luksusowych hoteli. Obiekt, który wyróżnia się nie tylko swoim unikalnym stylem, ale również historią i klimatem. To miejsce, gdzie goście mogą poczuć się jak szlachta z dawnych czasów, ale jednocześnie korzystać ...
Organizowane imprezy w podanej sali: Konferencje, Imprezy integracyjne, Spotkania biznesowe, Szkolenia, Wystawy
Województwo: warmińsko-mazurskie
Miasto/miejscowość: Lubawa