Pałac Wąsowo, hotel w Wielkopolsce

Zobacz:

Dane kontaktowe

Adres obiektu:

Ulica: Parkowa 1
Województwo: Wielkopolskie Miejscowość: 64-316 Wąsowo
Województwo: wielkopolskie
Numer telefonu do obiektu:
Telefon: +48 697060684 Komórka: 605554001

Opis podstawowy obiektu

Pałac Wąsowo to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji lub imprezy okolicznościowej. W ofercie hotelu znajduje się przestronna sala konferencyjna, która może pomieścić do 200 osób. Wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz bezprzewodowe łącze internetowe. Dzięki temu, każda prezentacja lub wystąpienie będzie przebiegać sprawnie i profesjonalnie.

Zespół Pałacowy Wąsowo oferuje szeroki wachlarz usług cateringowych, które wyróżniają się wysoką jakością oraz świeżością produktów. Kucharze korzystają wyłącznie z ekologicznych produktów oraz tradycyjnych, regionalnych smaków. Menu dostosowane jest do indywidualnych wymagań klientów i gwarantuje niezapomniane wrażenia kulinarne.

Po zakończonej konferencji lub imprezie, goście mogą skorzystać z atrakcji, jakie oferuje Pałac Wąsowo. Wśród nich znajdują się m.in. spacery po zabytkowym parku, wycieczki rowerowe, relaks w SPA oraz wieczorne koncerty lub pokazy sztucznych ogni.

Pałac Wąsowo to także doskonałe miejsce na organizację wesela lub innej uroczystości rodzinnej. Sale balowe w Pałacu Hardta oraz Pałacu Sczanieckich są idealnym miejscem na romantyczną, klasyczną ceremonię, jak i na niezapomniane przyjęcie weselne. Zespół Pałacowy Wąsowo służy pomocą w organizacji każdego szczegółu uroczystości, począwszy od dekoracji sali po menu i dobór zespołu muzycznego.

Pałac Wąsowo to miejsce, które zapewni każdemu gościowi wspaniałe wrażenia, niezapomniane chwile spędzone w pięknej scenerii oraz profesjonalną obsługę. Zespół Pałacowy Wąsowo gwarantuje, że każda impreza, konferencja lub uroczystość zorganizowana w naszym hotelu będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Zapraszamy to tylko 50 km od Poznania

Województwo: Wielkopolskie

 • Miejscowość: 64-316 Wąsowo
 • Ulica: Parkowa 1

Galeria

Oferty obiektu na organizację imprez

Pałac Wąsowo położony na terenie angielskiego parku jest przeznaczony na cele turystyczne, zachowując przy tym swój oryginalny charakter. Pałac Wąsowo to miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Zapraszamy do odkrywania tajemnic tego magicznego miejsca i do spędzenia niezapomnianych chwil w pięknej scenerii.

Oferta dla organizatorów konferencji i szkoleń

 

Pałac Wąsowo to idealne miejsce dla organizacji spotkań biznesowych i szkoleń. Od 2001 roku z powodzeniem organizujemy kompleksowe konferencje, imprezy firmowe i pikniki. Nasza ścisła współpraca z położonym jedynie 1 km od naszego obiektu Spichlerzem Wąsowo, pozwala na łączną powierzchnię konferencyjną wynoszącą 1800 m2, z 14 salami konferencyjnymi o różnej wielkości i klimacie. Nasza oferta zawiera zarówno zabytkowe sale szkoleniowe, jak i nowoczesne wnętrza Sali Parkowej. Dodatkowo, nasza baza noclegowa jest w stanie zapewnić nocleg dla nawet 300 osób.

Nasi doświadczeni i dyskretni pracownicy są zawsze gotowi, aby sprostać wymaganiom naszych gości i zapewnić im idealne warunki do pracy i odpoczynku. Posiadamy również altanę grillową, gdzie można odpocząć i zrelaksować się wśród zieleni wiekowych dębów. Do Państwa dyspozycji oddajemy również nasz personel, który służy pomocą w doborze oprawy muzycznej, scenografii czy różnych programów integracyjnych i atrakcji.

Wszystkie sale konferencyjne w Pałacu Wąsowo są wyposażone w niezbędne narzędzia, takie jak projektory, ekrany, sprzęt audio i oświetleniowy. Nasze historyczne, rustykalne i nowoczesne wnętrza stworzą niepowtarzalną atmosferę podczas każdego spotkania biznesowego. Zadbamy o każdy szczegół, aby konferencja czy szkolenie przebiegło zgodnie z planem i spełniło wszystkie wymagania naszych Gości.

 • Województwo: Wielkopolskie
 • Miejscowość: 64-316 Wąsowo
 • Ulica: Parkowa 1

Oferta na wynajem sal i organizację wesela

Pałac w Wąsowie oferuje idealne miejsce na organizację wesela i ślubu. W otaczającym pałac parku w stylu angielskim można zorganizować uroczystość zaślubin w malowniczej kaplicy lub na trawie, wśród zieleni i pięknych kwiatów. Pałacowe tarasy z widokiem na park to wspaniałe miejsce na przyjęcie weselne.

W ofercie Pałacu w Wąsowie znajdują się trzy sale o zróżnicowanej wielkości i stylu wnętrz, a mianowicie pałac Hardta na 150 osób, sala parkowa o powierzchni 400 m2 na 250 osób oraz spichlerz Wąsowo o powierzchni 500 m2 na 250 osób.

Pałac w Wąsowie oferuje również 180 miejsc noclegowych dla gości weselnych, a Państwo Młodzi otrzymują w prezencie najpiękniejszy apartament w Pałacu Hardta. Przejazd pałacową karetą to dodatkowa atrakcja dla Młodej Pary i Gości.

Pałac w Wąsowie zapewnia doskonałą, tradycyjną kuchnię oraz doświadczony serwis. Dodatkowo oferujemy pomoc w doborze oprawy muzycznej, dekoracji wnętrz i stołów, oświetlenia sal, przygotowania menu oraz wizytówek. Współpracujemy ze sprawdzonymi wizażystkami, fryzjerkami, fotografami i kamerzystami.

Dodatkowo, wieloletnia tradycją Pałacu w Wąsowie jest organizacja Gali Ślubnej. Pałac to idealne miejsce na stworzenie niezapomnianych chwil w dniu ślubu i wesela.

 • Województwo: Wielkopolskie
 • Miejscowość: 64-316 Wąsowo
 • Ulica: Parkowa 1

Organizacja imprez i wyjazdów integracyjnych

 

Organizacja imprez okolicznościowych, rodzinnych

Firma organizacyjna specjalizuje się w kompleksowej organizacji imprez okolicznościowych, zarówno tych mniejszych, jak i większych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, zespół jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów. Firma oferuje koordynację dodatkowych atrakcji oraz aranżację wnętrza zgodnie z preferencjami klienta. Elastyczność w kwestii cateringu pozwala dostosować menu do charakteru imprezy.

W okresie wiosenno-letnim firma zachęca do organizacji przyjęć na pałacowych tarasach, gdzie można podziwiać urzekający widok na park angielski. Firma gwarantuje doskonałą, tradycyjną kuchnię oraz doświadczony serwis, a na życzenie Gości przygotowuje torty okolicznościowe, domowe wypieki oraz desery z pałacowej cukierni. W ofercie znajdują się różnego rodzaju przyjęcia, takie jak chrzciny, komunie, urodziny, rocznice i inne spotkania towarzyskie. Zespół firmy jest gotowy do podjęcia wyzwania i zorganizowania imprezy, która zostanie na długo zapamiętana przez uczestników.

 • Województwo: Wielkopolskie
 • Miejscowość: 64-316 Wąsowo
 • Ulica: Parkowa 1
Obiekt sklasyfikowany jako: Pałac, Hotel
Poznaj innne obiekty z województwa: wielkopolskie

Zobacz: