Pałac Wąsowo, hotel w Wielkopolsce

Zobacz:

Dane kontaktowe

Adres obiektu:

Ulica: Parkowa 1
Województwo: Wielkopolskie Miejscowość: 64-316 Wąsowo
Województwo: wielkopolskie
Numer telefonu do obiektu:
Telefon: +48 697060684 Komórka: 605554001

Opis podstawowy obiektu

Pałac Wąsowo to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji lub imprezy okolicznościowej. W ofercie hotelu znajduje się przestronna sala konferencyjna, która może pomieścić do 200 osób. Wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz bezprzewodowe łącze internetowe. Dzięki temu, każda prezentacja lub wystąpienie będzie przebiegać sprawnie i profesjonalnie.

Zespół Pałacowy Wąsowo oferuje szeroki wachlarz usług cateringowych, które wyróżniają się wysoką jakością oraz świeżością produktów. Kucharze korzystają wyłącznie z ekologicznych produktów oraz tradycyjnych, regionalnych smaków. Menu dostosowane jest do indywidualnych wymagań klientów i gwarantuje niezapomniane wrażenia kulinarne.

Po zakończonej konferencji lub imprezie, goście mogą skorzystać z atrakcji, jakie oferuje Pałac Wąsowo. Wśród nich znajdują się m.in. spacery po zabytkowym parku, wycieczki rowerowe, relaks w SPA oraz wieczorne koncerty lub pokazy sztucznych ogni.

Pałac Wąsowo to także doskonałe miejsce na organizację wesela lub innej uroczystości rodzinnej. Sale balowe w Pałacu Hardta oraz Pałacu Sczanieckich są idealnym miejscem na romantyczną, klasyczną ceremonię, jak i na niezapomniane przyjęcie weselne. Zespół Pałacowy Wąsowo służy pomocą w organizacji każdego szczegółu uroczystości, począwszy od dekoracji sali po menu i dobór zespołu muzycznego.

Pałac Wąsowo to miejsce, które zapewni każdemu gościowi wspaniałe wrażenia, niezapomniane chwile spędzone w pięknej scenerii oraz profesjonalną obsługę. Zespół Pałacowy Wąsowo gwarantuje, że każda impreza, konferencja lub uroczystość zorganizowana w naszym hotelu będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Zapraszamy to tylko 50 km od Poznania

Województwo: Wielkopolskie

 • Miejscowość: 64-316 Wąsowo
 • Ulica: Parkowa 1

Galeria

Pałac Wąsowo położony na terenie angielskiego parku jest przeznaczony na cele turystyczne, zachowując przy tym swój oryginalny charakter. Pałac Wąsowo to miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Zapraszamy do odkrywania tajemnic tego magicznego miejsca i do spędzenia niezapomnianych chwil w pięknej scenerii.

Oferty obiektu na organizację imprez:

Oferta dla organizatorów konferencji i szkoleń

 

Pałac Wąsowo to idealne miejsce dla organizacji spotkań biznesowych i szkoleń. Od 2001 roku z powodzeniem organizujemy kompleksowe konferencje, imprezy firmowe i pikniki. Nasza ścisła współpraca z położonym jedynie 1 km od naszego obiektu Spichlerzem Wąsowo, pozwala na łączną powierzchnię konferencyjną wynoszącą 1800 m2, z 14 salami konferencyjnymi o różnej wielkości i klimacie. Nasza oferta zawiera zarówno zabytkowe sale szkoleniowe, jak i nowoczesne wnętrza Sali Parkowej. Dodatkowo, nasza baza noclegowa jest w stanie zapewnić nocleg dla nawet 300 osób.

Nasi doświadczeni i dyskretni pracownicy są zawsze gotowi, aby sprostać wymaganiom naszych gości i zapewnić im idealne warunki do pracy i odpoczynku. Posiadamy również altanę grillową, gdzie można odpocząć i zrelaksować się wśród zieleni wiekowych dębów. Do Państwa dyspozycji oddajemy również nasz personel, który służy pomocą w doborze oprawy muzycznej, scenografii czy różnych programów integracyjnych i atrakcji.

Wszystkie sale konferencyjne w Pałacu Wąsowo są wyposażone w niezbędne narzędzia, takie jak projektory, ekrany, sprzęt audio i oświetleniowy. Nasze historyczne, rustykalne i nowoczesne wnętrza stworzą niepowtarzalną atmosferę podczas każdego spotkania biznesowego. Zadbamy o każdy szczegół, aby konferencja czy szkolenie przebiegło zgodnie z planem i spełniło wszystkie wymagania naszych Gości.

 • Województwo: Wielkopolskie
 • Miejscowość: 64-316 Wąsowo
 • Ulica: Parkowa 1

Oferta na wynajem sal i organizację wesela

Pałac w Wąsowie oferuje idealne miejsce na organizację wesela i ślubu. W otaczającym pałac parku w stylu angielskim można zorganizować uroczystość zaślubin w malowniczej kaplicy lub na trawie, wśród zieleni i pięknych kwiatów. Pałacowe tarasy z widokiem na park to wspaniałe miejsce na przyjęcie weselne.

W ofercie Pałacu w Wąsowie znajdują się trzy sale o zróżnicowanej wielkości i stylu wnętrz, a mianowicie pałac Hardta na 150 osób, sala parkowa o powierzchni 400 m2 na 250 osób oraz spichlerz Wąsowo o powierzchni 500 m2 na 250 osób.

Pałac w Wąsowie oferuje również 180 miejsc noclegowych dla gości weselnych, a Państwo Młodzi otrzymują w prezencie najpiękniejszy apartament w Pałacu Hardta. Przejazd pałacową karetą to dodatkowa atrakcja dla Młodej Pary i Gości.

Pałac w Wąsowie zapewnia doskonałą, tradycyjną kuchnię oraz doświadczony serwis. Dodatkowo oferujemy pomoc w doborze oprawy muzycznej, dekoracji wnętrz i stołów, oświetlenia sal, przygotowania menu oraz wizytówek. Współpracujemy ze sprawdzonymi wizażystkami, fryzjerkami, fotografami i kamerzystami.

Dodatkowo, wieloletnia tradycją Pałacu w Wąsowie jest organizacja Gali Ślubnej. Pałac to idealne miejsce na stworzenie niezapomnianych chwil w dniu ślubu i wesela.

 • Województwo: Wielkopolskie
 • Miejscowość: 64-316 Wąsowo
 • Ulica: Parkowa 1

Organizacja imprez i wyjazdów integracyjnych

 

Organizacja imprez okolicznościowych, rodzinnych

Firma organizacyjna specjalizuje się w kompleksowej organizacji imprez okolicznościowych, zarówno tych mniejszych, jak i większych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, zespół jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów. Firma oferuje koordynację dodatkowych atrakcji oraz aranżację wnętrza zgodnie z preferencjami klienta. Elastyczność w kwestii cateringu pozwala dostosować menu do charakteru imprezy.

W okresie wiosenno-letnim firma zachęca do organizacji przyjęć na pałacowych tarasach, gdzie można podziwiać urzekający widok na park angielski. Firma gwarantuje doskonałą, tradycyjną kuchnię oraz doświadczony serwis, a na życzenie Gości przygotowuje torty okolicznościowe, domowe wypieki oraz desery z pałacowej cukierni. W ofercie znajdują się różnego rodzaju przyjęcia, takie jak chrzciny, komunie, urodziny, rocznice i inne spotkania towarzyskie. Zespół firmy jest gotowy do podjęcia wyzwania i zorganizowania imprezy, która zostanie na długo zapamiętana przez uczestników.

 • Województwo: Wielkopolskie
 • Miejscowość: 64-316 Wąsowo
 • Ulica: Parkowa 1
Obiekt sklasyfikowany jako: Pałac, Hotel
Poznaj innne obiekty z województwa: wielkopolskie

Zobacz: