Hotel – Dworek Wapionka – miejsce na wesela, integrację oraz konferencję

Zobacz:

Dane kontaktowe

Adres obiektu:

ul. Wczasowa 1
87-320 Górzno
Województwo: kujawsko-pomorskie
Numer telefonu do obiektu:
+48 668 558 235

Opis podstawowy obiektu

Dworek Wapionka umożliwia organizację szkoleń oraz konferencji. Hotel nad Jeziorem Wapionka, dysponuje możliwością zakwaterowania do 80 osób w 34 pokojach o różnym standardzie. Na terenie kompleksu można zorganizować wesele i innego typu przyjęcie okolicznościowe oraz imprezy, wyjazdy integracyjne dla firm.

Dworek Wapionka w Górznie to hotel nad jeziorem w województwie kujawsko-pomorskim na terenie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego, który jest częścią Pojezierza Brodnickiego. Teren kompleksu znajduje się na powierzchni siedmiu hektarów. Hotel umiejscowiony jest między dwoma jeziorami: miejskim Jeziorem Górzno i wchodzącym w skład kompleksu, mniej więcej dwuhektarowym Jeziorem Wapionka, posiadającym wyspę.

W hotelu 34 pokoje, jedno- i dwupokojowe o powierzchni od 22 m² do 70 m², z aneksem kuchennym, tarasami, klimatyzacją oraz z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Hotel udostępnia noclegi do 80 osób (w zależności od rozmieszczenia Gości w pokojach).

Link do strony hotelu Dworek Wapionka – dworekwapionka.pl

Hotel Dworek Wapionka charakteryzuje się wyjątkową architekturą, która wspaniale komponuje się z wszechobecną przyrodą. Odrestaurowane części wieloletnich budynków i zachowanie ich dawnego charakteru poprzez zastosowanie drewna, kamienia i użycie strzechy dało niesamowity efekt. Przestronne wnętrza tylko dopełniają całości. Te dwa światy doskonale się uzupełniają.

Hotel Dworek Wapionka znajduje się w regionie kujawsko-pomorskim i jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Obiekt mieści się w pięknie odrestaurowanym dworku, który oferuje gościom szereg udogodnień i usług. Hotel jest doskonałym miejscem na relaks i podziwianie pięknej okolicy. W tym miejscu zorganizować można wesela, przyjęcia okolicznościowe a także spotkania biznesowe oraz wyjazdy integracyjne dla firm.

Hotel oferuje wiele atrakcji dla swoich gości, w tym nieograniczony dostęp do Strefy Wellness (jacuzzi, sucha fińska łaźnia parowa i strefa relaksu), pokój gier dla najmłodszych, wypożyczalnie rowerów, kijków do nordic walking i sprzętu sportowego.

Niewątpliwym atutem hotelu jest prywatna plaża z pomostem, miejscem do pływania, sprzętem wodnym i leżakami. Teren ten, jak również zarybione jezioro Wapionka, to raj dla wędkarzy. Wędki czekają na chętnych.

Recepcja

+48 668 558 235

recepcja@dworekwapionka.pl

Przyjęcia okolicznościowe, wesela, chrzciny, komunie
+48 604 237 677
karczma@dworekwapionka.pl

Najpiękniejszy dworek w województwie kujawsko-pomorskim, dogodny dojazd (90 km od Torunia, 110 km od Olsztyna, 170 od Warszawy), położenie między dwoma jeziorami, w sercu Parku Krajobrazowego Pojezierza Brodnickiego – to tylko niektóre z powodów, dla których warto rozważyć Hotel*** Dworek Wapionka jako miejsce organizacji kolejnej konferencji lub szkolenia.

Kompleks o powierzchni 7 ha z prywatną plażą, jeziorem i półwyspem składa się z 3 oddzielnych, unikalnych budynków: Stary Dworek, Dworek pod Strzechą i Stary Młyn. Znajdują się w nich komfortowe pokoje o różnym standardzie i rustykalnym charakterze, a wizytówką obiektu jest restauracja Karczma Młyn z własną pstrągarnią i działającym kołem młyńskim.

Zachęcamy do zapoznania się nowym filmem – z lotu ptaka: https://www.youtube.com/watch?v=-EELXTWi4UU

Strefa Wellness w hotelu – https://youtu.be/DwhMtzkFnrE

Restauracja Karczma Młyn – https://youtu.be/MdA_7gKWeRU


Galeria

Hotel – Dworek Wapionka to miejsce na wesela ale także konferencje, imprezy integracyjne. W tym miejscu zorganizować można wesela, przyjęcia okolicznościowe a także spotkania biznesowe oraz wyjazdy integracyjne dla firm.

Oferty obiektu na organizację imprez:

Oferta dla organizatorów konferencji i szkoleń

Hotelowe centrum konferencyjne dysponuje dobrze wyposażonymi salami konferencyjnymi, a po konferencji czekają na Ciebie liczne dodatkowe atrakcje, w tym 2 bezpłatne parkingi.

Hotel posiada 2 sale konferencyjne.

– Sala Młyńska Duża (120m2) która pomieści 100 osób.

– Sala Młyńska Mała (72m2) która pomieści 50 Gości.

Oferta na wynajem sal i organizację wesela

W Hotelu *** Dworek Wapionka istnieje możliwość organizacji ślubu na wyspie w otoczeniu natury oraz wesela w sali z wyjściem na plażę, należącej do Restauracji Karczma Młyn lub poprawiny w Kuźni Grill na półwyspie naszego jeziora Wapionka w otoczeniu drzew.

Przestronna sala weselna w sąsiedztwie jednego z malowniczych jezior w okolicach Brodnicy to idealne miejsce na świętowanie wyjątkowej okazji.

Organizacja imprez i wyjazdów integracyjnych

Hotel w Górznie to świetne miejsce na organizację imprez integracyjnych dla firm w województwie kujawsko-pomorskim. Dworek Wapionka oferuje wiele atrakcji i udogodnień, które doskonale nadają się do budowania zespołu, w tym przestronne sale konferencyjne, restaurację i bar oraz ogród.

Obiekt położony jest w pięknej wiejskiej okolicy, która jest idealna do prowadzenia zajęć integracyjnych na świeżym powietrzu.

Ten hotel to fajne miejsce na organizację imprez integracyjnych dla firm w województwie kujawsko-pomorskim.

Organizacja imprez okolicznościowych, rodzinnych

Zobacz: