Hotel Cottonina, Świeradów Zdrój - miejsce na imprezy i spotkania biznesowe

Zobacz:

Dane kontaktowe

Adres obiektu:

Sanatoryjna 7
Świeradów-Zdrój
Województwo: dolnośląskie
Numer telefonu do obiektu:
+48 75 73 49 650

Opis podstawowy obiektu

Hotel Cottonina w Świeradowie-Zdroju oferuje wiele możliwości dla organizacji spotkań biznesowych. Zlokalizowany w pięknej okolicy, hotel oferuje wysoką jakość obsługi, nowoczesne wyposażenie, komfortowe pokoje i szeroką gamę usług dodatkowych.

Odpocznij w otoczeniu majestatycznych gór, połyskliwych strumieni i bujnej zieleni w otoczeniu malowniczej przyrody uzdrowiska Świeradów-Zdrój. Hotel Cottonina to połączenie tradycji i nowoczesności, czego przykładem jest architektura obiektu, jego rozmach, przestrzeń i zadbane otoczenie, które idealnie współgrają z malowniczym krajobrazem. Subtelny urok, jasne i czyste przestrzenie oraz wyjątkowa jakość obsługi, tworzą inspirującą atmosferę, która pozwoli Ci poczuć, że Cottonina to Twoje ulubione miejsce na ziemi.

Świeradów Zdrój to urokliwe miasteczko położone w Sudetach Zachodnich, słynące przede wszystkim z uzdrowiskowej tradycji i walorów przyrodniczych. W okolicy znajdują się liczne trasy turystyczne i szlaki piesze, a także wyciągi narciarskie, co czyni z niego popularne miejsce zarówno latem, jak i zimą. W Świeradowie Zdrój można też odwiedzić liczne obiekty zabytkowe, w tym neogotycki kościół św. Jana Chrzciciela, Kolej Gondolową na Stóg Izerski czy Zamek Czocha, który znajduje się nieopodal miasta. Dlatego zapraszamy do Hotelu Cottonina, umiejscowionym właśnie w Świeradowie Zdroju.

Odkryj urokliwe góry, błyszczące strumienie i bujną zieleninę, które oferują wolność i ukojenie. Architektura obiektów, ich przestrzeń oraz piękne otoczenie idealnie wpasowują się w malowniczy krajobraz, tworząc harmonijną całość. Ciesz się jasnymi i czystymi przestrzeniami, jakościową obsługą i inspirującą atmosferą, która pozwoli Ci odpocząć.

Zapraszamy do Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort w Świeradowie Zdroju koło Jeleniej Góry, luksusowego kompleksu hotelowego położonego w malowniczej miejscowości, na styku granic Polski, Niemiec i Czech.

Hotel ten to doskonałe miejsce na organizację spotkań biznesowych, które łączą wysoką efektywność z aktywnym wypoczynkiem w górach i regeneracją sił witalnych w Mineral SPA. Sale konferencyjne w tym obiekcie pomieszczą do 230 osób, a komfortowe pokoje 96 (również 1-, 2- i 3-osobowe) zapewnią przyjemny wypoczynek po intensywnym dniu pracy. Restauracja z przeszkloną oranżerią i ogródkiem grillowym oferuje również możliwość organizacji bankietów z zabawą taneczną dla 200 osób, a bez zabawy tanecznej nawet dla 230 osób. Obiekt zapewnia wysoką jakość obsługi oraz niezapomniane wrażenia z pobytu w Cottonina Hotel.

Link do strony hotelu – cottonina.pl/

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort w Świeradowie Zdroju

Rezerwacje grupowe, przyjęcia okolicznościowe i konferencje

+48 518 721 836 / +48 691 290 540 / +48 663 860 287 
+48 75 78 45 500
mice@cottonina.pl

Województwo: Dolnośląskie

Miejscowość: 59-850 Świeradów-Zdrój

Ulica: Sanatoryjna 7

Galeria

Hotel Cottonina w Świeradowie-Zdroju oferuje wiele możliwości organizacji spotkań biznesowych oraz imprez okolicznościowych. Położony w przepięknej okolicy zapewnia wysoką jakość obsługi, nowoczesne wyposażenie, komfortowe pokoje oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych.

Oferty obiektu na organizację imprez:

Oferta dla organizatorów konferencji i szkoleń

Hotel oferuje bardzo korzystne warunki dla firm, co czyni jego ofertę niezwykle atrakcyjną.

Możliwość organizacji szkoleń, konferencji, wykładów, bankietów, spotkań zarządów, eventów oraz spotkań o charakterze motywacyjnym i integracyjnym.
Sprawnie zorganizowane spotkania biznesowe połączone z aktywnym wypoczynkiem w górach i regeneracją sił witalnych w Mineralnym SPA wpływają na wysoką efektywność pracy i wypoczynku uczestników.

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort może zaoferować organizację spotkań biznesowych dla nawet 230 osób, ponieważ posiadamy dużo przestrzeni eventowej o powierzchni 800 metrów kwadratowych, 4 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 400 m2.

Nasza oferta zawiera 96 wygodnych pokoi, które są pojedyncze, dwuosobowe lub trzyosobowe. W restauracji znajduje się przeszklona oranżeria i ogródek grillowy, gdzie możemy zorganizować bankiety dla 200 osób z zabawą taneczną lub nawet dla 230 osób bez tańca.

Hotel Cottonina to jedyne takie miejsce w Europie, otoczone piękną zielenią i położone na styku trzech granic, z Niemcami i Czechami. Kompleks czterech budynków hotelowych usytuowany jest w miejscowości Świeradów-Zdrój i oferuje gościom najwyższy standard obsługi.

 

Pełną regenerację sił i pobudzenie efektywności gości biznesowych zapewnia:

Bezpłatny i nieograniczony dostęp do zaplecza rekreacyjno-wypoczynkowego (basen, sauny, jacuzzi zewnętrzne, ścieżka Kneippa, prysznic doznań, wypoczywalnia, siłownia, sala fitness), elastyczne oferty zabiegów dla grup biznesowych, integracyjne wellness party w strefie rekreacyjno-wypoczynkowej.

Z myślą o uczestnikach spotkań biznesowych, którzy podejmują wysiłek intelektualny, obiekt proponuje:

  • menu oparte na sezonowych produktach kuchni lokalnej, aby wzbogacić doznania kulinarne,
  • przerwy kawowe dopasowane do preferencji grupy biznesowej, w lobby konferencyjnym, szczególnie polecane relaksacyjne przerwy wellness lub przerwy z wypiekami Szefa Kuchni,
  • obfite śniadania w formie bufetu wliczone w cenę pokoju,
  • opcję wyboru wellness menu,
  • bogatą ofertę gastronomiczną na świeżym powietrzu nad górskim potokiem (grill, ognisko).
 
 

Sale konferencyjne i szkoleniowe w najlepszej jakości - cottonina.pl/biznes

Organizacja imprez i wyjazdów integracyjnych

Organizacja imprez okolicznościowych, rodzinnych

Zobacz: