Hotel Star-Dadaj – wynajem sal oraz integracja na Mazurach

Jeśli szukasz możliwości wynajmu sal na spotkania na Mazurach, to polecamy Hotel Star-Dadaj Resort & SPA.

Wyjątkowe miejsce na Warmii i Mazurach w pobliżu Olsztyna z widokiem na piękne jezioro Dadaj. Idealne miejsce na organizację różnego typu spotkań biznesowych jak i rodzinnych.

Hotel Star-Dadaj Resort & SPA

Hotel zapewnia idealne warunki dla rodzin z dziećmi, oferuje całoroczne wczasy, weekendy SPA nad jeziorem. Oferowane warunki zapewnią pozytywne wrażenia z pobytu i wypoczynku w prezentowanym Hotelu.

Centrum konferencyjne hotelu proponuje bogatą ofertę na usługi konferencyjne. W tym miejscu zorganizujesz spotkania firmowe takich jak szkolenia, konferencje oraz imprezy integracyjne.

Hotel Star Dadaj to miejsce gdzie można zorganizować wesele oraz imprezy okolicznościowe, typowo rodzinne takie jak: chrzciny, komunie, rocznice, zjazdy czy wieczory panieńskie.

Hotel z basenem o długości 25m, halą sportową 800m2, sauną, kortami tenisowymi oraz boiskiem co umożliwia organizację różnego rodzaju zawodów i imprez sportowych!

Link do strony obiektu – stardadaj.pl/

Adres hotelu:

Hotel Star-Dadaj Resort & SPA
Dadaj, k. Ramsowa, 11-010 Barczewo


Sala sportowa na konferencje w hotelu Star-Dadaj Resort & SPA na Mazurach.

Konferencje, szkolenia oraz imprezy integracyjne na Mazurach

Zastanawiasz się gdzie zorganizować następną imprezę integracyjną? Mazury – to miejsce gdzie wielu chętnie przyjedzie. Atrakcyjny region polski na organizację wszelkiego rodzaju spotkania firmowe w tym właśnie imprezy integracyjne ale także szkolenia i konferencje. W tym miejscu zorganizujesz imprezy integracyjne bezpośrednio nad jeziorem.

Do dyspozycji organizatorów w pełni wyposażone 4 pomieszczenia wykorzystywane jako sale konferencyjne. Największa sala sportowa pomieści 250 osób w układzie teatralnym. Kolejne to sale na spotkania o pojemności między 150 a 50 uczestników. Idealne miejsca do prowadzenia szkoleń, konferencji. Jeżeli, więc szukasz miejsca gdzie wynająć sale konferencyjne na Mazurach, polecamy Hotel Star-Dadaj.


Sala weselna na Mazurach

Wesele na Mazurach

Hotel Star Dadaj Resort & SPA proponuje organizację wesela na Mazurach nad jeziorem. Istnieje możliwość wesela w plenerze nad jeziorem oraz przyjęcia do 200 lub 100 osób w zależności od wybranego miejsca oferowanego przez hotel.


W ofercie hotelu dwa miejsca na organizację wesela:

Sala Bankietowa zlokalizowana w budynku hotelowym. Jest zaopatrzona w zaplecze kuchenne oraz bar. Przestrzeń dostępna jest cały rok i można w niej zorganizować wesele do 100 osób.
Chata Warmińska to wolno stojący budynek, drewniany, częściowo przeszklony, położony nad jeziorem. To wymarzone miejsce na przyjęcie weselne do 200 osób.

Oferta dla wszystkich szukających sal na wesela nad jeziorem/Mazurach.


Dane kontaktowe do Hotel Star-Dadaj Resort & SPA

Adres hotelu:

Hotel Star-Dadaj Resort & SPA / Mazury / bezpośrednio nad jeziorem / w pobliżu Olsztyna /
Dadaj, k. Ramsowa, 11-010 Barczew

Recepcja

tel. +48 89 514 57 29,
tel. +48 89 514 59 10,
tel. kom. +48 882 133 968
e-mail: hotel@star-dadaj.pl

Imprezy okolicznościowe / Wesela

tel. +48 604 966 432,
tel. +48 604 912 038
e-mail: wesela@star-dadaj.pl

Link do strony obiektu – stardadaj.pl/


Polecamy Hotel Star Dadaj na wyjazd oraz wypoczynek w regionie Warmii i Mazur, niedaleko Olsztyna. Rekomendujemy ten hotel jako miejsce na organizację imprez okolicznościowych jak również firmowych na Mazurach.

Poznaj miejsce gdzie zorganizujesz wesele oraz konferencję lub imprezę integracyjną bezpośrednio nad jeziorem. W hotelu wynajmiesz sale szkoleniową na swoje szkolenia. Spędzisz tu miło wakacje, weekend, zorganizujesz spotkanie rodzinne.


One thought on “Hotel Star-Dadaj – wynajem sal oraz integracja na Mazurach

  • Szczerze polecam. Naprawdę fajny hotel na Mazurach.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *