CONCORDIA DESIGN – centrum konferencyjne z Poznania – na konferencje hybrydowe i eventy

Prezentowane centrum konferencyjne znajduje się w samym centrum Poznania, w okolicy Ronda Kaponiera oraz poznańskiego Bałtyku. Dogodne położenie obiektu daje możliwość łatwego dojazdu dla gości eventów organizowanych w Concordii Design. Budynek zwraca uwagę oryginalną architekturą, a wnętrza zostały urządzone nowocześnie i ze smakiem.

Wynajem powierzchni eventowych w Concordii Design to znacznie więcej niż tylko użyczenie sal na spotkania. Klientom zapewniona jest kompleksową pomoc, w skład której wchodzi obsługa projektowa spotkania, techniczna, aranżacyjna oraz catering. Świadczone usługi konferencyjne są na najwyższym poziomie oraz kompleksowe, dzięki czemu można organizować w tych przestrzeniach najbardziej pomysłowe wydarzenia.

Województwo: Wielkopolskie
Miejscowość: 60-813 Poznań
Ulica: Zwierzyniecka 3
strona www: https://www.concordiadesign.pl/


Centrum konferencyjne w Poznaniu daje możliwość organizowania spotkań stacjonarnych i online oraz hybrydowych

W ofercie obiektu konferencyjnego, przestrzeń nie tylko dla spotkań prowadzonych się w trybie stacjonarnym, ale także dla wydarzeń hybrydowych lub online. Zaawansowany sprzęt, będący na wyposażeniu wynajmowanych sal, gwarantuje perfekcyjnej jakość dźwięku i obrazu. Sale konferencyjny w obiekcie mogą być przekształcone w profesjonalne studio nagrań, by umożliwić dotarcie do odbiorców oraz oferować doskonały przekaz online. Personel centrum, dostosowuje aranżację wnętrz do stylu wydarzenia.

Jeśli więc poszukiwane są sale konferencyjne w Poznaniu z możliwością organizacji konferencji hybrydowych lub całkowicie online, to oferta CONCORDIA DESIGN jest do tego doskonale przystosowana.

Dzięki szybkiemu łączu oraz dedykowanej platformie do wideokonferencji i obsługi transmisji można liczyć na doskonały i płynny kontakt ze swoimi słuchaczami.


Concordia Design po etapie modernizacji, oferuje elastyczną przestrzeń eventową dopasowaną do potrzeb organizatorów. Dzięki systemowi mobilnych ścian dźwiękoszczelnych można organizować kilka wydarzeń jednocześnie. Istnieje możliwość przygotowania dużej sali konferencyjne na zorganizowanie wydarzenia w Poznaniu nawet dla 500 osób.


W centrum konferencyjnym Concordia Design z Poznania:

  • na wynajem przestronna Sala Luna (300m2), w której można prowadzić konferencję lub bankiet z oprawą artystyczną
  • sala wystawowa Expo, w której wnętrzach zorganizować można wystawy, prezentacje nowo wprowadzonych produktów
  • jedyny w swoim rodzaju Creative Room, który poprzez wzbudzanie pozytywnych emocji i oddziaływanie na zmysły ma być miejscem stymulującym kreatywne myślenie.
  • 7 komfortowych sal konferencyjnych na wynajem.

Jako jeden z nielicznych obiektów daje możliwość wprowadzenia auta do wnętrza budynku.


Imprezy firmowe w Poznaniu

Przestronne, stylowo urządzone sale konferencyjno-bankietowe to idealne miejsce na organizację imprez firmowych w Poznaniu. Dzięki możliwości dzielenia przestrzeni przy użyciu systemu mobilnych ścian, z łatwością dopasowane zostaną wnętrza do potrzeb, czyniąc je w ten sposób jeszcze bardziej funkcjonalnym. Dogodne położenie zapewnia uczestnikom spotkania łatwy i szybki dojazd, a bezkompromisowość w przestrzeganiu aktualnie obowiązujących zaleceń sanitarno-epidemiologicznych stanowi gwarancję ich bezpieczeństwa.

Każda organizowana przez Concordia Design impreza firmowa w Poznaniu to dopracowany w każdym szczególe event. Obiekt stara się spełniać oczekiwania Klientów zarówno pod względem aranżacji, jak i obsługi technicznej oraz cateringu. Oferowane są najwyższej jakości usługi, które sprawią, że uczestnicy wydarzenia zapamiętają je na długo.


Dane kontaktowe:

CONCORDIA DESIGN NOWOCZESNE CENTRUM KREATYWNOŚCI I BIZNESU


CONCORDIA DESIGN to nowoczesny obiekt konferencyjny z Poznania. Oferuje na wynajem doskonałe powierzchnie eventowe z pełną obsługą i pomocą dla organizatorów spotkań. Trzeba podkreślić iż w tym obiekcie istnieje możliwość organizowania wydarzeń hybrydowych, co oznacza że posiada dostępny sprzęt i zaplecze do organizacji takich spotkań. To również miejsce na imprezy firmowe dla pracowników w Poznaniu. Polecamy ten obiekt na organizację wydarzeń firmowych – szkoleń, konferencji, wystaw oraz imprez integracyjnych dla pracowników w Poznaniu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *